Jablotron JA 60, JA 63 - servis

 SERVIS zabezpečovacích systémů JA 60

KONTAKT:  Alarm Peza – tel: 602 83 94 53

Jablotron Profi 433 Mhz

JA-63 se dodává ve více provedeních – viz podrobný popis. V plastové skříni ústředny je síťový zdroj a je zde prostor pro akumulátor 1,3 nebo 2,2 Ah. Na základní desce ústředny JA-63 jsou čtyři vstupní svorky pro drátové smyčky (s možností jednoduchého nebo dvojitého vyvažování).

Ústředna JA-63 se dodává ve více provedeních. V plastové skříni ústředny JA-63 je síťový zdroj a je zde prostor pro záložní akumulátor s kapacitou 1,3 nebo 2,6 Ah

Ústředna JA-65 “Maestro” je hybridní stavebnicový systém, určený k profesionální instalaci. Kovová skříň ústředny má zabudovaný síťový zdroj a prostor pro akumulátor až 7Ah. Výklopná konzola obsahuje základní desku 16 zónové ústředny (bez vstupů). Tu je dle potřeb možno doplnit dalšími prvky.
Telefonní komunikátor EZS JA-65X dokáže předávat hlasové zprávy, SMS zprávy prostřednictvím SMS serveru, komunikuje s pultem centrální ochrany a umožňuje dálkový přístup z
počítače instalatéra (užitím SW ComLink a modemu JA-60U).

Ovládání a programování ústředny EZS je možné systémovou klávesnicí JA-60E (případně též bezdrátovou verzí JA-60F). Pro ovládání lze užít i dálkové ovládače RC-11,
RC-22 a klávesnici JA-60D. Ústřednu EZS je možné také ovládat, programovat a dálkově spravovat počítačem a programem ComLink.

Zabezpečovací zařízení EZS lze konfigurovat  zcela bezdrátové, kompletně drátové (8 nebo 16 smyček), nebo smíšené (kombinace drátových i bezdrátových vstupů). Při plné konfiguraci zabezpečovacího zařízení (osazení všech pozic) získáte 16 zónový drátový systém. Přitom do každé zóny bude možné přiřadit také libovolný bezdrátový snímač JA-60. Ústřednu je možno rozdělit programově na dva uživatelsky nezávislé sektory (režim dělené ústředny).

Klávesnice EZS JA-63E je určena pro ovládání zabezpečovacích systémů řady JA-6x. Klávesnice má prosvětlené ovládací klávesy, zabudované signálky, displej a vestavěný akustický signalizátor. Komunikace s ústřednou probíhá po sběrnici.

Klávesnice zabezpečovacího zařízení má prosvětlené ovládací klávesy, zabudované signálky, displej a vestavěný akustický signalizátor. Přehledně informuje o stavu zabezpečovacího systému. Komunikace s ústřednou probíhá po sběrnici. K ústředně zabezpečovacího zařízení je možno klávesnici připojit pomocí plochého čtyřžilového kabelu zakončeným RJ koncovkami nebo standartním sdělovacím kabelem zapojeným do svorkovnic. K ústředně zabezpečovacího systému je možno připojit více klávesnic JA-63E současně.

Nežádoucí manipulace s klávesnicí EZS (otevření nebo utržení z instalace) vede k vyhlášení sabotážního poplachu. Sledován je též počet pokusů o zadání správného kódu.

Detektor EZS JA-60P je určen k detekcí pohybu člověka v hlídaném prostoru. Vysokou odolnost proti falešným poplachům a účinnou teplotní kompenzaci zajišťuje digitální zpracování signálu. Použitý způsob bezdrátové komunikace garantuje kvalitní přenos signálů.

Testování snímače usnadňuje automatický testovací režim. Každá nežádoucí manipulace s výrobkem nebo snaha o jeho odstranění vede k vyslání sabotážního signálu. Detektor provádí pravidelně autotest a hlásí svůj stav kontrolním přenosem do systému.

Systém  zabezpečovacího zařízení lze použít pro zabezpečení domu, bytu, chalupy, skladu, prodejny, kanceláře, pozemku atd.

JA-60E klávesnice

Klávesnice JA-60E umožňuje systém EZS ovládat a v plném rozsahu programovat. Připojuje se kabelem a k ústředně zabezpečovacího systému je možno připojit i více klávesnic JA-60E současně.

Prosvětlené ovládací klávesy je možné zakrýt odklápěcím krytem, zabudované signálky, displej a akustický signalizátor přehledně informují o stavu zabezpečovacího systému.

JA-60F klávesnice

Klávesnice JA-60F je určena pro ovládání zabezpečovacích systémů řady JA-60. Výhodou je, že tato klávesnice komunikuje s ústřednou bezdrátově a nepotřebuje tedy propojovací kabel.

V systému EZS JA-60 je možno použít více ovládacích klávesnic, a lze je kombinovat s dálkovými ovladači RC-11 či klávesnicemi JA-60D. Ústředna systému je schopna spolupracovat až s osmi ovládacími periferiemi.

Nežádoucí manipulace s klávesnicí EZS (otevření nebo utržení z instalace) vede k vyhlášení sabotážního signálu. Sledován je též počet pokusů o zadání správného kódu.

Klávesnice EZS provádí pravidelně autotest a hlásí svůj stav kontrolním přenosem do systému (ztrátu spojení systém sleduje).

Klávesnici EZS lze též užít ke změnám nastavení ústředny, nebo jako diagnostický prostředek k testování systému.

JA-63E klávesnice

Klávesnice JA-63E je určena pro ovládání zabezpečovacích systémů řady JA-6x. Klávesnice má prosvětlené ovládací klávesy, LED signálky, displej a akustický signalizátor. Komunikace s ústřednou probíhá po sběrnici EZS

Klávesnice EZS má prosvětlené ovládací klávesy, zabudované signálky, displej a vestavěný akustický signalizátor. Přehledně informuje o stavu zabezpečovacího systému. Komunikace s ústřednou probíhá po sběrnici. K ústředně je možno klávesnici připojit pomocí plochého čtyřžilového kabelu zakončeným RJ koncovkami nebo standartním sdělovacím kabelem zapojeným do svorkovnic. K ústředně je možno připojit více klávesnic JA-63E současně.

Nežádoucí manipulace s klávesnicí EZS (otevření nebo utržení z instalace) vede k vyhlášení sabotážního poplachu. Sledován je též počet pokusů o zadání správného kódu.

 JA-63F klávesnice

Klávesnice JA-63F je určena pro ovládání zabezpečovacích systémů řady JA-60. Klávesnice má prosvětlené ovládací klávesy, LED signálky, displej a akustický signalizátor. Komunikace s ústřednou EZS probíhá bezdrátově.

Klávesnice EZS má jeden vstup, sloužící pro připojení dveřního kontaktu. Nežádoucí manipulace s klávesnicí (otevření nebo utržení z instalace) vede k vyhlášení sabotážního signálu. Sledován je též počet pokusů o zadání správného kódu. Klávesnice provádí pravidelně autotest a hlásí svůj stav kontrolním přenosem do systému (ztrátu spojení systém sleduje).

JA-60P bezdrátový detektor pohybu

Detektor EZS JA-60P je určen k detekci pohybu člověka v hlídaném prostoru. Vysokou odolnost proti falešným poplachům zajišťuje digitální zpracování signálu. Použitý způsob bezdrátové komunikace garantuje kvalitní přenos signálů.

Testování snímače usnadňuje automatický testovací režim. Každá nežádoucí manipulace s výrobkem nebo snaha o jeho odstranění vede k vyslání sabotážního signálu. Detektor EZS provádí pravidelně autotest a hlásí svůj stav kontrolním přenosem do systému.

JA-60GSM GSM komunikátor

Komunikátor EZS je určen pro zabezpečovací ústředny JA-60, 63 a 65. Slouží ke komunikaci prostřednictvím sítě GSM. Síť si vyberete vložením SIM karty provozovatele.

Uživatelské manuály – Jablotron

Montáž a servis po celé ČR

Alarm Peza
tel.: 602 839 453
e-mail: alarmpeza@seznam.cz