Hlídání zdarma

INSTALACE A SERVIS zabezpečovacích systémů

Hlídání zdarma je služba, která se nabízí k montáži zabezpečovacího systému firmou ALARM PEZA.
Po do dobu 3 měsíců bude váš domov zdarma střežit pult centrální ochrany. Pokud se cokoliv stane, zásahová jednotka přijede zkontrolovat co se u vás děje.
Po této zkušební době se můžete rozhodnout, zda si střežení pultem ponecháte (již od 480 Kč měsíčně) a nebo zda vám postačí pouze předání poplachové zprávy na mobil.

http://www.jablotron.com/cz/bezpecnostni-centrum/

Využití nabídky hlídání zdarma vás nijak nezavazuje k následnému využití placených služeb.
AKTIVACÍ ZÍSKÁTE ZDARMA HLÍDÁNÍ NA 3 MĚSÍCE – NEZÁVAZNĚ.

Službu Střežení plus – Nepřetržitý dohled nad objektem včetně okamžitého bezpečnostního zásahu při poplachu. Dodání a aktivaci SIM karty – Nulové poplatky za spojení mezi PCO a komunikátorem domovního systému.

Díky projektu Hlídání zdarma máte možnost si nezávazně vyzkoušet výhody služeb pultu centralizované ochrany.

1 – Zásah bez rizika
Proškolení a ozbrojení pracovníci, vyslaní dispečerem monitorovací centrály, zkontrolují příčinu poplachu a případně zadrží pachatele. Jsou připraveni na setkání s agresivním
a nebezpečným pachatelem lépe než kdokoliv z Vaší rodiny či ze sousedství

2 – Rychlá reakce
Zásahové jednotky jsou vždy připraveny k okamžitému výjezdu při poplachu. Zásahové vozidlo nikdy neod- jíždí na jednání, nákupy a výlety z blízkosti vašeho domova jako Vy. Policie ČR řeší často úkoly s vyšší prioritou a doba jejich dojezdu na místo je dlouhá.

3 – Permanentní dohled
 24 hodin denně je Váš zabezpečovací systém kontrolován operátorem PCO. Naši operátoři si nikdy nevypínají telefon nebo zvonění jako Vy, když jste v divadle nebo na jednání, a jsou proto schopni okamžitě reagovat na nastalou situaci.
Operátor nemá dovolenou!

4 – Pomoc v nouzi
V tísni máte možnost si tlačítkem přivolat okamžitou profesionální pomoc. Operátor pultu centrální ochrany okamžitě zorganizuje pomoc pro osoby ohrožené na zdraví i na životě.

5 – Méně starostí
Operátor může hlídat včasné zajišťování a odjišťování Vašeho zabezpečovacího systému. Dozvíte se například, že se Vaše dítě nevrátilo včas ze školy, aniž byste jej sami kontrolovali.
Staráme se my!

6 – Garance funkčnosti
Technické i poplachové informace za Vás řeší proškolený personál. V případě potřeby dojedná i návštěvu technika firmy ALARM  PEZA a zajistí servisní zásah.

Montáž a servis po celé ČR
Petr Zámostný
Alarm Peza
tel.: 602 839 453
e-mail: alarmpeza@seznam.cz