Jablotron JA 60, JA 63 - servis

 SERVIS zabezpečovacích systémů JA 60

KONTAKT:  Alarm Peza – tel: 602 83 94 53

Jablotron Profi 433 Mhz

JA-63 se dodává ve více provedeních – viz podrobný popis. V plastové skříni ústředny je síťový zdroj a je zde prostor pro akumulátor 1,3 nebo 2,2 Ah. Na základní desce ústředny JA-63 jsou čtyři vstupní svorky pro drátové smyčky (s možností jednoduchého nebo dvojitého vyvažování).

Ústředna JA-63 se dodává ve více provedeních. V plastové skříni ústředny JA-63 je síťový zdroj a je zde prostor pro záložní akumulátor s kapacitou 1,3 nebo 2,6 Ah

Ústředna JA-65 “Maestro” je hybridní stavebnicový systém, určený k profesionální instalaci. Kovová skříň ústředny má zabudovaný síťový zdroj a prostor pro akumulátor až 7Ah. Výklopná konzola obsahuje základní desku 16 zónové ústředny (bez vstupů). Tu je dle potřeb možno doplnit dalšími prvky.
Telefonní komunikátor EZS JA-65X dokáže předávat hlasové zprávy, SMS zprávy prostřednictvím SMS serveru, komunikuje s pultem centrální ochrany a umožňuje dálkový přístup z
počítače instalatéra (užitím SW ComLink a modemu JA-60U).

Ovládání a programování ústředny EZS je možné systémovou klávesnicí JA-60E (případně též bezdrátovou verzí JA-60F). Pro ovládání lze užít i dálkové ovládače RC-11,
RC-22 a klávesnici JA-60D. Ústřednu EZS je možné také ovládat, programovat a dálkově spravovat počítačem a programem ComLink.

Zabezpečovací zařízení EZS lze konfigurovat  zcela bezdrátové, kompletně drátové (8 nebo 16 smyček), nebo smíšené (kombinace drátových i bezdrátových vstupů). Při plné konfiguraci zabezpečovacího zařízení (osazení všech pozic) získáte 16 zónový drátový systém. Přitom do každé zóny bude možné přiřadit také libovolný bezdrátový snímač JA-60. Ústřednu je možno rozdělit programově na dva uživatelsky nezávislé sektory (režim dělené ústředny).

Klávesnice EZS JA-63E je určena pro ovládání zabezpečovacích systémů řady JA-6x. Klávesnice má prosvětlené ovládací klávesy, zabudované signálky, displej a vestavěný akustický signalizátor. Komunikace s ústřednou probíhá po sběrnici.

Klávesnice zabezpečovacího zařízení má prosvětlené ovládací klávesy, zabudované signálky, displej a vestavěný akustický signalizátor. Přehledně informuje o stavu zabezpečovacího systému. Komunikace s ústřednou probíhá po sběrnici. K ústředně zabezpečovacího zařízení je možno klávesnici připojit pomocí plochého čtyřžilového kabelu zakončeným RJ koncovkami nebo standartním sdělovacím kabelem zapojeným do svorkovnic. K ústředně zabezpečovacího systému je možno připojit více klávesnic JA-63E současně.

Montáž a servis po celé ČR

Alarm Peza
tel.: 602 839 453
e-mail: alarmpeza@seznam.cz