Siemens - servis

 

SERVIS zabezpečovacích systémů

Siemens Sintony®60 (IC60) je kombinací nejmodernější zabezpečovací technologie s atraktivním vzhledem určenou pro zabezpečení domácnosti a malé firmy.

  • -Má drátové i bezdrátové provedení
  • -Možnost dálkového ovládání alarmu a nastavování z počítače
  • -Výběr z barevných variant vzhledu
  • -Eliminuje svou technologií falešné poplachy alarmu s ohledem na domácí  zvířata

Schválené a bezpečné profesionální technologie zabezpečovacích systémů společnosti Siemens, chránících banky, klenotnictví, hotely, muzea a mnoho dalších firemních budov po celém světě, jsou nyní dostupné i pro Váš domov.

Jedním z hlavních rysů a výhod zabezpečovcího zařízení Siemens Sintony 60 jsou možnosti zvolit si individuálně nastavitelný vzhled. Systém Siemens Sintony 60 není tolik přesvědčivý jen díky svojí špičkové technologii, ale také díky svému netradičnímu a jedinečnému vzhledu, který dokonale zapadne do prostředí Vašeho domova.
Siemens Sintony 60 je dostupný v různých barvách, čímž je umožněna další volba vzhledu. Jednotlivé komponenty dělají svým moderním vzhledem čest celému systému. Zvláštním prvkem je i vodotěsná jednotka dálkového ovládání – a i ta je k dispozici v několika barevných provedeních. Barva ale není jediným prvkem, který si můžete vybrat. Multifunkční systém zabebezpečovacího zařízení Siemens Sintony 60 může být umístěn vertikálně či horizontálně, čímž vyhoví individuálním požadavkům Vašeho domova. V systému Sintony 60 může být povolena i funkce “příchod dítěte domů”. Tato funkce automaticky odešle krátkou textovou zprávu SMS na váš mobilní telefon (či jiné číslo, které jste nastavili) v okamžiku, kdy se vaše dítě vrátí domů a vypne bezpečnostní systém. Tak budete mít vždy jistotu, že se vaše dítě v pořádku vrátilo domů. Ovládací panel obsahuje nouzová tlačítka, která je možno v případě potřeby aktivovat. Pokud máte integrován hlasový modul, můžete si dokonce aktivovat i hlasovou komunikaci s PCO, policií a dokonce i s lékařem. Každé dálkové ovládání má integrována nouzová tlačítka, jimiž můžete v nouzové situaci spustit poplach.

Systém Sintony 60 je špičkovým systémem zabezpečovacího zařízení domácností s důrazem především na bezpečí a jistotu. Díky svému novému a multifunkčnímu vzhledu je předním produktem pro všechny zákazníky, kteří od svého systému očekávají více než pouhou funkčnost. Byl vyvinut především pro potřeby trhu zabezpečení domácností. Slučuje veškeré důležité prvky, jako například snadnou instalaci, nízké provozní náklady zvláštní funkce pro děti a pro osoby vyžadující lékařskou péči – nouzové funkce, a toto vše s přispěním schválených profesionálních technologií Siemens. Díky svému modulárnímu provedení je nejlepším řešením pro rozsáhlejší typy instalací s vyšší potřebou napájení ze sítě nebo záložních baterií.

Funkce pro děti
V systému zabezpečovacího zařízení Sintony 60 může být povolena i funkce “příchod dítěte domů”. Tato funkce automaticky odešle textovou zprávu SMS na váš mobilní telefon (či jiné číslo, které jste nastavili) v okamžiku, kdy se vaše dítě vrátí domů a vypne bezpečnostní systém. Tak budete mít vždy jistotu, že se vaše dítě v pořádku vrátilo domů.

Nouzové funkce
Ovládací panel a klávesnice
Ovládací panel obsahuje nouzová tlačítka, která je možno v případě potřeby aktivovat. Pokud máte v zabezpečovacím zařízení integrován hlasový modul, můžete si dokonce aktivovat i hlasovou komunikaci s PCO, policií a dokonce i s lékařem.

Dálkové ovládání
Každé dálkové ovládání má integrována nouzová tlačítka, jimiž můžete v nouzové situaci spustit poplach

 

Proč používat dálkové ovládání
Dálkové ovládání zabezpečovacího zařízení nesmírně usnadňuje používání zabezpečovacího systému. Pouhým stisknutím jediného tlačítka aktivujete či deaktivujete celý bezpečnostní systém. Dálkové ovládání také umožňuje, aby mohly systém bez potíží používat děti. S takovým ovládáním není třeba pokaždé zadávat bezpečnostní kód. Pomocí integrovaných doplňkových funkcí můžete dálkově ovládat i další zařízení, například osvětlení, garážová vrata, atd. Navíc můžete pomocí integrovaného nouzového tlačítka přivolat policii nebo lékařskou službu.

Jak to funguje
Vysílač odešle kódovaný signál s integrovaným autentikačním kódem k ovládacímu panelu a aktivuje příslušné funkce. Systém může být řízen pouze signálem se správným identifikačním kódem.

Montáž a servis po celé ČR
tel: 602 83 94 53

e-mail: alarmpeza@seznam.cz