Rokonet - servis

 

SERVIS zabezpečovacích systémů

ROKONET – RISCO

Ústředna Orbit pro od firmy ROKONET. Je určena především pro středně velké objekty. Je to modulární systém (sběrnice RS 485 až 1 km), 8 až 96 plně programovatelných zón v 8 podsystémech. 33 programovatelných výstupů, až 16 klávesnic, 99 uživatelských kódů. Paměť rozšířitelná na 1227 událostí. Přímé připojení na pracoviště centralizované ochrany po telefonní lince, komunikuje česky.
Modulární bezpečnostní systém ProSYS, určený pro střední až velké aplikace. Dodáváme modely s max. kapacitou 16, 40 a 128 zón. Systém je dělitelný na 4 až 8 podsystémů (dle modelu). Ovládací klávesnice jsou v provedení LED, LCD a LCD s proximity čtečkou. Ovládání je také možné provádět pomocí elektronických klíčů, nebo dálkově pomocí mobilního telefonu. Je možno naprogramovat až 99 uživatelů, paměť událostí je rozšířitelná až na 999 položek. Systém umí komunikovat datově s pultem centralizované ochrany po telefonní lince a pomocí akustického a hlasových komunikátorů s jakýmkoli telefonem pevné i mobilní sítě.
Modulární bezdrátový bezpečnostní systém WaveSYS, určený pro středně velké aplikace. Jedná se o sestavu ústředny, s rádiovým přijímačem a rozšířenou podporou bezdrátových komponentů – klávesnice, pohybová čidla, požární hlásiče, tísňová tlačítka, dálkové ovladače atd., pracujících v pásmu 868 MHz. Automatické nastavení citlivosti, dosah až 400m na volném prostranství bez použití opakovačů, každý prvek má neopakovatelný ID kód, ovladače s plovoucím kódem.Ostatní parametry shodné s modelem ProSYS140.
Zabezpečovací ústředna Orbit 14 je určená pro malé a střední objekty. Obsahuje 6 až 14 programovatelných zón a 4 skupiny pro aktivaci. Je možno používat až 20 uživatelských kódů v 5 autorizačních úrovních. Základní sestava obsahuje digitální a tónový komunikátor s možností připojení modulu pro záznam hlasu. Reálný čas a datum, paměť na 250 událostí, 3 nouzové funkce na klávesnici (požár, policie, zdravotní). Ústředna se dodává v ocelovém boxu s transformátorem a ochranným kontaktem

Montáž a servis po celé ČR
Petr Zámostný
Alarm Peza

e-mail: alarmpeza@seznam.cz