Alarm na stavbu

 

Stavební alarm s napojením na PCO na 3 měsíce zdarma.

Bezdrátově lze napojit až 120  detektorů pohybu, detektorů otevření dveří, požárních detektorů. Detektor pohybu s focením  předá zprávu o poplachu a zároveň pachatele vyfotí a okamžitě odešle foto na nastavená tel.čísla. Můžete  tak střežit i v otevřené stavbě materiál, měděné okapy, rozvody, okna, dveře …..Lze střežit i prostor okolo domu pomocí venkovních bezdrátových detektorů pohybu. Alarm může hlídat i stavební buňku,  do vzdálenosti až 300m. od domu.

Alarm Vám napojíme na pult centrální ochrany – PCO – HLÍDÁNÍ ZDARMA.

 

  •  Zabezpečovací zařízení při poplachu odešle SMS a zavolá až na 300 tel. čísel s přesným popisem místa poplachu, případně aktivuje sirény a odesílá snímky z detektoru pohybu s kamerou.
  • Lze nastavit časy kdy se systém sám zapne a vypne – např. v 19:00 hod. zapnout – v 7:00hod. vypnout.

Alarm můžete ovládat odkudkoliv

 

  • Zabezpečovací zařízení lze ovládat dálkově prozvoněním, nebo odesláním  SMS příkazů,  systém lze spravovat přes internet – kde můžete dálkově nastavovat kódy, tel.čísla, zapínat a vypínat, nebo sledovat historii provozu – kdo a kdy kódoval, kdy a kde došlo k poplachu, až 10 000 událostí.
  • Zabezpečovací zařízení je přenosné, každý den jej lze přenést do jiných prostor
  • Zabezpečovací zařízení hlídá i sámo sebe a při neoprávněné manipulaci ihned spustí alarm a odešle SMS.
  • Pro obsluchu lze přidělit až 50 ovládacích kódů, klíčenek nebo čipů.
  • Zabezečovací zařízení je možné napojit na pult centrální ochrany na 3 měsíce zdarma.

 

Po dokončení stavby se může zabezpečovací zařízení lechce přenést na jinou stavbu, nebo nainstalovat napevno v dokončeném domě. Lze jej pak libovolně rozšiřovat a doplnit o další drátové i bezdrátové prvky jako – čidla pohybu, rozbití skla, otevření dveří, požáru, úniku plynu, sirény, ovládací klávesnice, dálkové ovladače ….

ZABEZPEČENÍ POZEMKU

  • Elektronická ochrana  pozemku umožňuje včasné varování o neoprávněném pohybu člověka a je výborným rozšířením vnitřního zabezpečení. Bezdrátové detektory lze umístit  do vzdálenosti až 300m od domu.

pozemek1

Venkovní PIR detektor –  ignoruje zvířata, odolává mlze-dešti-sněhu

Detektor je určen k indikaci narušení venkovního prostoru člověkem.
Jedná se o dvouzónový venkovní detektor.
Detektor je vybaven dvěma sabotážními kontakty (přední a zadní), které okamžitě hlásí otevření detektoru nebo případnou sabotáž. PIR senzor s vysokou hustotou detekčních zón, úhel záběru 90°,
94 detekčních zón, inteligentní AND logika, dvojité vyhodnocovací procesory, kompenzační logika letní noci, patentované dvojité stínění, ideální nastavení detekčního prostoru, IP-55, čítač 1-2 pulsů,
detekční rychlost 0,3 – 1,5 m/s, pokročilá teplotní kompenzace, nastavitelná citlivost ve 3 úrovních, dosah až 180m.

Optická závora – ignoruje zvířata, odolává mlze-dešti-sněhu

Závora je určena k indikaci narušení prostoru protnutím optické spojnice mezi
vysílačem a přijímačem. Obě části závory indikují sabotáž na ústřednu.

Venkovní detektory instalujeme v drátovém i bezdrátovém provedení. Bezdrátový zabezpečovací systém splňuje přísné evropské normy pro EZS.

 

Montáž a servis po celé ČR
Petr Zámostný
Alarm Peza
tel.: 602 839 453
e-mail: alarmpeza@seznam.cz